להשקיע בנדל"ן במנהטן, בסכומים נגישים ולצד משקיעים גדולים

אנחנו משיקים החודש עסקה נוספת שלנו במגדלור שיוצאת לגיוס ואתם בין הראשונים לדעת עליו.
שיתוף הפעולה בין 'מגדלור' ל'HAP' מאפשר לכם להשקיע בפרוייקט נדל"ן במנהטן, בסכומי השקעה נגישים יחסית לעולם הנדל"ן.

העסקה היא בתשקיף הרשות לני"ע. מצ"ב המצגת מאתר הרשות לניירות ערך.

מצגת תשקיף מאושרת ומדווחת במגנא

הנה עשרה דברים מרכזיים שכדאי לדעת:

1. העסקה היא תחת תשקיף הרשות לני"ע.
2. HAP הינה חברה יזמית בעלת תשתית שתומכת את הפרויקטים שלה, לחברה מטה נרחב בניו יורק בו עובדים עשרות אנשי מקצוע מקומיים לצורך ליווי הפרויקט החל משלב הרכישה ועד לשלב המכירה.
3. HAP יוזמת ומנהלת כ- 11 פרויקטים בהיקף משמעותי של כ – 1.3 מיליארד דולר, כ- 1,600 יחידות דיור במנהטן וסביבותיה, 5 פרויקטים הושלמו והשאר בתהליכי בניה ותכנון.
4. הפרויקט ממוקם בשכונת Washington heights במנהטן. מדובר בבניין מגורים להשכרה הכולל 129 יחידות דיור, 2 קומות מסחר וחניון תת קרקעי.
5. הפרויקט יכיל 61 דירות סטודיו, 29 דירות חדר אחד, 28 דירות: 2 חדרים, 11 דירות 3 חדרים. בקומת הכניסה של הפרויקט ישנו מעבר לתחנת הרכבת התחתית למרכז מנהטן.
6. 30% מהדירות יהיו בנות השגה במסגרת תוכנית a421 של הממשל האמריקאי. הביקוש לדירות בתוכנית זו גבוה מאוד, התוכנית מזכה את הפרויקט בהטבות מס שונות ומקדמת משמעותית את השכרתו.
7. לפרויקט יש כבר היתר בניה!!, יש קבלן, יש תוכנית מלאה – עובדות אלו מצמצמות משמעותית את מרכיב חוסר הוודאות שקיים בדרך כלל ברמה בתכנונית, עלויות, משך זמן קבלת היתרים.
8. בשכונת Washington heights במנהטן 80% מהתושבים שוכרים דירות ולא קונים, ישנו ביקוש גדול יחד עם 96% תפוסה. בשכונה קיימת אוניברסיטה גדולה של כ – 4,000 סטודנטים ו- 2,000 אנשי צוות.
9. העסקה הינה ל- 3 שנים ומניבה תשואה פשוטה לפי תוכנית עסקית של כ – 18% שנתי וכ – 54% תשואה מצטברת.
10. ניתוחי הרגישות השונים הנותנים תרחישים שונים של זמן הפרויקט, מחיר מכירה, מחיר שכירויות ושיעור תפוסה – מניחים את הדעת ומראים שגם בתרחישים פחות טובים התשואות עדיין טובות בפרויקט.

קצת על הפרוייקט: HAP SEVEN N.Y

הפרויקט בעיצובו של האדריכל הנודע קארל פישר, ממוקם בשכונת האדסון הייטס שנחשבת כשכונה של הדור הבא במנהטן ומושכת את תשומת ליבם של צעירים ומשפחות צעירות המעוניינים לחיות קרוב לעיר מבלי להתפשר על איכות החיים. בסמוך לשכונה ממוקם Inwood Hill Park, אחד הפארקים היפים במנהטן.

השכונה הירוקה ממוקמת בחלקה צפוני של האי מנהטן, גובלת בשכונת אינווד מצפון, בנהר האדסון ממערב ובנהר הארלם מצפון וממזרח, נמצאת מחוץ להמולת העיר ומאפשרת גישה קלה ומהירה למרכז העיר.

המחירים הנמוכים ביחס למרכז העיר לצד המיקום הירוק והנגיש, הופכים את השכונה ליעד אטרקטיבי למשקיעים המחפשים למקסם תשואה על השקעתם.

השאר פרטים ונחזור אליך

שם ומשפחה

מספר טלפון

דואר אלקטרוני