השקעות אלטרנטיביות

כיום, בסביבת ריבית נמוכה, מתרבה החיפוש אחת פתרונות השקעה אלטרנטיביים. כגון השקעה בנדל”ן מניב, נדל”ן מסחרי, קרנות גידור, קרנות REIT, השקעה בתשתיות ובמשאבי טבע. הוספת השקעות אלטרנטיביות משביחה את התיק הכולל ואת יחס התשואה לסיכון.
“הפניית סכום מסוים להשקעה אלטרנטיבית מהווה החלטה מושכלת. גיוון של סוגי ההשקעות מהווה פתח לתשואה עודפת ולרווחים נאים”.
לדעתנו יש צורך להוסיף מרכיבי השקעה אשר ביצועיהם יהיו שונים מהתנהגות מניות ואג”ח ובדיוק לשם כך קיימות ההשקעות האלטרנטיביות, אשר הוספתם לאפיקי ההשקעה המסורתיים יוצרת תיק השקעות איכותי יותר, מפוזר יותר ומתנהג אחרת בתקופת משבר פיננסי.

החזון של 'מגדלור': להיות הבית המקצועי, האמין והאחראי ביותר להשקעות אלטרנטיביות.

אסף בנאי ושלומי אלברג מאמינים כי ההזדמנות הבאה בעולם הפיננסי מצויה בייזום, שיווק והפצה של מוצרים אלטרנטיביים לשוק ההון ולכן גייסנו לכוחותם את מר מוטי וייס כשותף מלא בחברה והוא ישמש כיו"ר החברה.

מוטי הוא איש עתיר ניסיון ועתיר זכויות ובעברו שימש כשותף מייסד של קבוצת הקרנות ויולה והיה אחראי על ויולה קרדיט (פלאנוס) – קרן האשראי הפרטית הגדולה בישראל. כמו כן שימש בעברו כמנכ"ל ספיאנס ומנכ"ל אוש"פ.

מגדלור תציע ללקוחותיה מגוון של אפיקי השקעה ברמות סיכון שונות, אולם תמיד תקפיד על יחס תשואה – סיכון מעולה!

בין המוצרים אותם משווקת 'מגדלור' ללקוחותינו :

  • קרנות גידור
  • קרנות אשראי
  • סטרקצ'רים
  • ועוד..

אולם הפעילות המשמעותית ביותר אשר נקיים היא מה שאנו מכנים CLUB DEALS .

אנו נאפיין , נאתר, ננתח, ננהל ונציע ללקוחותינו עסקאות לא סחירות של מימון והשקעה בפרויקטים שונים.

חשוב להדגיש כי בכל הפרויקטים אנו מלווים ע"י מיטב אנשי המקצוע הן בתחום המשפטי והן בתחום המיסוי. כל עסקה מבוצעת לפי הכללים המחמירים ביותר של נאמנות ומעוגנת במסמרות ברזל לחוק , ליושרה העסקית ולהוגנות המתחייבת.

לקבלת פרטים נוספים ותאום פגישה