שותפים עסקיים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים החזקות בע"מ, הינה אחת מחמש קבוצות הביטוח והפיננסיים הגדולות בישראל, המנהלת את קרן הפנסיה הגדולה בישראל - "מבטחים החדשה", השנייה בגודלה בביטוח כללי בישראל, מובילה בתחום ביטוחי הרכב ומתמחה בניהול כספי לקוחות ועמיתים.
הקבוצה עוסקת, באמצעות חברות בנות בשליטתה, בכל ענפי ביטוח החיים והחיסכון ארוך הטווח, ביטוח כללי וביטוח בריאות.

אלטשולר שחם

בית ההשקעות אלטשולר שחם נמנה על בתי ההשקעות המובילים בשוק ההון הישראלי. בית ההשקעות מאגד קבוצת חברות אשר הראשונה בהן הוקמה בשנת 1990 על ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם. כיום מנוהל בית ההשקעות על ידי שני מנכ"לים משותפים, גילעד אלטשולר ורן שחם. בית ההשקעות מנהל תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקרנות נאמנות בהיקף כספי של כ-74.5 מיליארד ₪, אך אנו מאמינים כי הנכס העיקרי שלנו הם אלפי הלקוחות המלווים אותנו ונותנים בנו אמון לאורך שנים.

ילין לפידות

בית השקעות ילין לפידות הוקם ומנוהל על ידי רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות, בעלי ניסיון ומוניטין של למעלה מ-30 שנה בניהול השקעות ואנליזה. ניהול ההשקעות בילין לפידות מתבצע על ידי צוות רחב של מנהלי השקעות ואנליסטים בפיקוחם המקצועי של רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות. בית ההשקעות מתמחה בניהול השקעות באמצעות תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קופות גמל וקרנות השתלמות. מלבד דב ילין ויאיר לפידות, כוללת הנהלת החברה את המשנה למנכ"ל - דליה שני (לשעבר סמנכ"ל דש ניירות ערך והשקעות).

פסגות

פסגות הינו בית ההשקעות הגדול בישראל. פסגות מנהל נכסים עבור כמיליון לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים וגופים מוסדיים בהיקף של יותר מ-185* מיליארד שקלים. בית ההשקעות מציע ללקוחותיו מגוון רחב של אפיקי ומכשירי השקעה המתאימים למשקיעים בעלי אופי שונה, וכן מסלולי ביטוחי חיים אטרקטיביים למטרות שונות. פסגות בית השקעות הינו בבעלות קרן Apax Partners.

מיטב-דש

מיטב דש, חברה ציבורית בשליטתם של BRM פיננסים ומר צבי סטפק, מתמחה בניהול השקעות משנת 1979. מיטב דש הינו בית ההשקעות מהגדולים והמובילים בישראל, עם עשרות שנות ניסיון ובעזרתם של למעלה מ- 850 עובדים מיומנים ומסורים, בראשותו של מר אילן רביב, מנהלים למעלה מ- 122 מיליארד ₪ עבור מאות אלפי לקוחות. כל אחד מלקוחותינו נהנה ממעטפת מלאה של מוצרים ושירותים בהתאמה אישית.

הכשרה חברה לביטוח

'הכשרה חברה לביטוח בע"מ' ('הכשרה') הינה חברת ביטוח ותיקה הפועלת משנת 1972 ומעסיקה כ- 500 עובדים. החברה מציעה מגוון שירותים ומוצרים. בשנים האחרונות התווסף לתמהיל המוצרים מוצר הדגל של 'הכשרה': סדרת BEST INVEST - סדרת מוצרים ייחודית וחדשנית של פוליסות חסכון ללא מרכיב ריסק ביטוחי המשלבת בין פעילות הביטוח של
החברה לפעילות ניהול השקעות של מספר בתי השקעות.

הלמן אלדובי

בית ההשקעות הלמן-אלדובי מתמחה במתן שירותים פיננסיים, במוצרי חיסכון פנסיוני ובשירותים עסקיים, ונחשב לאחד מבתי ההשקעות המובילים והיצירתיים הקיימים כיום בשוק ההון הישראלי. ייחודו של הבית ההשקעות הוא ההתמחות וההתמקדות בתחומים שבהם יש לו יתרון יחסי מוכח על פני גופים אחרים. יתרון זה, כמו גם המקצועיות, רמת השירות והיושר העסקי, הם שהביאו את בית ההשקעות ולקוחותיו להישגים והצלחות לאורך שנים.

מגדל

פעילות קבוצת מגדל מבוצעת במסגרת "מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע"מ. המחזיקה בבעלות מלאה או חלקית בחברות שונות באמצעותן פועלת הקבוצה בתחומי חיסכון פנסיוני, ביטוח, השקעות ושירותים פיננסיים. הבעלות על "מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע"מ" מתחלקת בין: אליהו 1959 בע"מ (לשעבר: אליהו חברה לביטוח בע"מ) (כ-69.19%) והציבור (כ-30.81%). מגדל חברה לביטוח בע"מ רשמה לעצמה הישג מכובד וזכתה שוב בציון הגבוה ביותר Aa לאיתנותה הפיננסית (IFSR) על ידי חברת "מידרוג" המתמחה בדירוג האשראי במשק הישראלי. הדירוג משקף בין היתר את מעמדה של החברה כמובילה בענף ביטוח החיים וחיסכון ארוך טווח. היעילות התפעולית, תמהיל העסקים המפוזר, עודף הון גבוה ביחס לדרישות הרגולטור ומוניטין החברה בעיני הלקוחות וסוכני הביטוח.

הפניקס

הפניקס – מן החברות הגדולות, המקצועיות והאמינות במשק היא בעבורכם בית ומשענת, ברגעים בהם תזדקקו לכך, והיא משמשת לכם אוזן קשבת ומקור לפניה בכל עת. הפניקס היא חברה של אנשים שעובדים למען אנשים, חברה המאמינה בלקוחותיה, סוכניה, ועובדיה ותעמוד לצדם ברגעים הקשים. כחברה מובילה, מתחייבת הפניקס להמשיך ולפעול למען מטרות ציבוריות ולרווחת הקהילה על ידי תמיכה ומתן חסות למוסדות וליחידים בתחומי התרבות, החינוך, הבריאות והספורט.

הראל

קבוצת הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ עוסקת בתחומי הביטוח והשירותים הפיננסים – ביטוח בריאות (בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח שיניים וביטוח נסיעות לחו"ל), ביטוח כללי (ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוח חבויות, ביטוח משכנתאות וביטוח אשראי), ביטוח חיים, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, תעודות סל ושירותים פיננסים נוספים. הראל ביטוח ופיננסים היא קבוצת הביטוח והפיננסים הגדולה בישראל. בשנת 2015, עם נתח שוק של כ-22%, הראל המשיכה להראות יציבות והציגה זו השנה השנייה ברציפות גידול של 9% בסך הפרמיות שהורווחו ודמי הגמולים, אשר הסתכמו בכ-19 מיליארד ש"ח נכון ל- 31.12.2015. היקף המאזן של החברה הסתכם בכ- 91.5 מיליארד ש"ח, נכון ל-31 בדצמבר 2015.

IBI

IBI נוסד בשנת 1971 והוא אחד מבתי ההשקעות הותיקים בישראל, עם נכסים מנוהלים בהיקף של כ-39 מיליארד שקל. בית ההשקעות מעניק לעשרות אלפי לקוחות שירותי ניהול תיקי השקעות, ניהול קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, ברוקראז' מוסדי, מסחר עצמאי בבורסה, חיתום ומגוון שירותים עבור לקוחות מוסדיים ותאגידים. במהלך 45 שנות קיומו מיישם IBI השקפת עולם המעמידה את הלקוח במרכז, ומקפיד לשמור על מצוינות, מקצועיות, הגינות ואמינות. IBI בית השקעות הינו חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב מ- 1984.

כלל

תחום עיסוק - ביטוח וחיסכון ארוך טווח לרבות ביטוח כללי, ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, מוצרי פנסיה וגמל, הן ללקוחות פרטיים והן לחברות ועסקים. כלל החזקות עסקי ביטוח הינה חלק מקבוצת אי די בי. פיתוח המחזיקה בכ-55% ממניותיה (באמצעות נאמן שמונה על ידי המפקח על הביטוח). בנק הפועלים מחזיק בכ-10% נוספים ושאר המניות מוחזקות בידי הציבור ונסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
נתח השוק של הקבוצה במונחי פרמיות שהורווחו ברוטו עומד על כ-18% משוק הביטוח, והיקף הנכסים המנוהלים על ידה עומד על כ-168 מיליארדי ש"ח (נכון לסוף דצמבר 2015). כלל חברה לביטוח בע"מ מדורגת בדירוג ilAA+ על ידי Standard & Poor's Maalot. הקבוצה מחזיקה בסוכנויות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וחברות למתן אשראי. החברה מעסיקה כ-4,200 עובדים ופועלת ביחד עם כ-1,800 סוכני ביטוח. כל אלה מציבים אותה כאחת מקבוצות הביטוח והחיסכון ארוך הטווח מהמובילות בישראל.

פרופיט שירותים פיננסיים

פרופיט היא אחת מקבוצות הביטוח, הפנסיה והפיננסים הגדולות והמקצועיות בישראל,
עם למעלה מ 200 סוכנים ומתכננים פיננסיים בעלי רישיון מטעם משרד האוצר ומעל 10 מיליארד ש"ח נכסים מנוהלים של לקוחות.
אנו מתמחים בתכנון פנסיוני ופיננסי, פנים אל פנים ליחידים, עסקים וארגונים.
אנו מאמינים שפרופיט וסוכניה מעניקים שירות שאין דומה לו בשוק הישראלי, אשר נובע מהניסיון, המקצועיות והגישה ההוליסטית הייחודית של צוות הסוכנים והמתכננים המסור שלנו.
אתה במרחק צעד אחד לשנות את העתיד שלך

התקשרו כעת לתאם פגישה, או השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם. אלו יכולות ההחלטות הפיננסיות הכי חשובות שאתה תקבל בחייך!

מה שאנו מבזבזים אנו מפחיתים מירושתנו; מה שאנו חוסכים באופן מכוער אנו מחסירים מעצמנו. שביל הזהב נכון בשביל אחרים ובשבילנו.

placeholder
ז'אן דה לה ברוייר

דאג לעתיד שלך ומשפחתך, תאם פגישה עם מומחה פנסיוני