צ'ק אפ פנסיוני

רוצה לדעת יותר על החיסכון הפנסיוני שלך ואולי גם לחסוך עד מאות אלפי שקלים?

מרבית החוסכים סבורים כי תמהיל תיק הביטוח והפנסיה שלהם הינו האופטימאלי. כאשר אנו ניגשים לבחון תיק פנסיוני, ביטוח ופיננסים עבור לקוח, אנו מוצאים כשלים מהותיים, כפלי ביטוח, מסלולי השקעה שאינם תואמים את העדפות החוסך ועלויות ניהול מופקעות, במרבית המקרים מדובר מחוסר ידע או רצון לבחון נושא בו למעט מאוד אנשים ניסיון וידע.

לאחר שנים של עבודה בתחום, למדנו איך לחבר את שני העולמות, עולם הביטוח ועולם הפיננסים.  במסגרת שירות הצ'ק אפ הפנסיוני, נלמד קודם את מאפייני הלקוח ולאחר מכן נערוך מפה אשר תכסה את כל התכניות שעל שמו, בין אם הן פעילות ובין אם מסולקות (לא פעילות) רק לאחר מכן נדע להתאים את התכניות הפנסיוניות והגנות היסוד הביטוחיות.

מדי יום אנו נפגשים עם חוסכים אשר אינם מודעים כלל למסלול ההשקעה בו מושקעים חסכונותיהם בקרנות השתלמות, קופות גמל, תכניות חסכון ותיק ההשקעות. הדבר הראשון והמתבקש הינו איפיון החוסך וצרכיו, השלב השני הינו בבירור ייעוד החיסכון ובחינתו על פני מועד הנזילות וחלופות השקעה אחרות הקיימות.

בשירות צ'ק אפ פנסיוני אנו נבחן את המאפיינים האישיים של החוסך ונעמידם על מול היעדים להם רוצה להגיע, רק כך נוכל להתאים את התכנית ומסלול ההשקעה, ולא כפי שלרוב נעשה ללא ידיעה, בחירת ברירת מחדל במסלול ההשקעה אשר כלל אינו קרוב לטעמיו של החוסך.

ברצוננו להפנות אליכם, הקוראים, כמה שאלות חשובות:

  • האם אתם יודעים בדיוק מי מנהל את קרן הפנסיה שלכם?
  • האם יש לכם יותר מאפיק פנסיוני אחד פעיל או שאינו פעיל?
  • האם יצא לכם להחליף מספר מקומות עבודה בעשורים האחרונים, האם הצלחתם להישאר עם יד על הדופק בכל הקשור לפוליסות הביטוח השונות ולקופות הגמל השונות?

השאלות קשות, אבל לגמרי שוות את הטרחה. מה גם שכעת היא קלה ופשוטה בהרבה. אנחנו מזמינים אתכם לצלול אל עולם הכספים האבודים, ולגלות האם גם לכם ממתין כסף שלא ידעתם על קיומו

אולי גם לכם יש כספים אבודים?

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​כספים אבודים הם כל אותם כספים שבבעלותכם ולא ידעתם, ששכחתם מקיומם או שאינכם זוכרים היכן הם נמצאים. אלו בעצם כספים שיושבים ומחכים רק לכם… לא חבל?​

החלטתם לעשות סדר? מעולה. נסו לחשוב באיזה שלב בחיים יכול להיות שאיבדתם מעקב אחר הכספים שלכם:

  1. האם החלפתם עבודה ופתחתם חיסכון פנסיוני חדש?
  2. האם ייתכן כי אדם קרוב, בן משפחה או חבר, נפטר והוריש לכם כספים מבלי שידעתם?
  3. האם זכור לכם שהיה לכם בעבר חיסכון, פיקדון בבנק או בחברת ביטוח ויתכן שחסר לכם דיווח מעודכן לגביו? זוכרים שהופיע בתלוש שלכם השכר הפרשות לחיסכון או לביטוח ולא זוכרים מה קרה עם אותם כספים?
  4. סבא וסבתא או הדודים שאולי הפקידו לנו כסף בבר או בת המצווה לקופת גמל, או חיסכון ישן שההורים חסכו לנו בקרן השתלמות ושכחו ממנה.

אם אחת או יותר מהתשובות חיוביות – יש סיכוי לא רע שיש לכם כספים אבודים.

אתה במרחק צעד אחד לשנות את העתיד שלך

התקשרו כעת לתאם פגישה, או השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם. אלו יכולות ההחלטות הפיננסיות הכי חשובות שאתה תקבל בחייך!

רוצים להתחיל לעשות סדר ולחסוך חכם?